Autók » Alfa Romeo » Mito (2008)

Mito 1,4 TB

Az igazi élményautó

Ez az auto szamomra pasi letemre is meglatni es megszeretni volt. Ezzel a pici de eros turbomotorral valami hihetetlen elmeny vezetni. Volt par javitas rajta de nem erdekel mert minden nap mosolyogva nyitok be hozza a garazsba. A navigaciot ha keri valaki ne legyen olyan buta mint en inkabb fizessen tobbet a kozepkonzolos szinesre mint erre a blue and me navra, mert ezzel csak baj van. Mas problemat nem tudok felhozni. Ha csere lesz valamikor az biztos hogy az elso Alfa Romeo utan az is ugyanez a marka lesz. Nem ertettem ezt az Alfa erzest de most hogy benne vagyok engem is elkapott. Lehet van egy-ket elektromos baja de cserebe karpotol az orom amit folyamatosan ont magabol. Mindenkinek csak ajanlom, de ha teheti csak az erossebb motorral, a tesztkoron a dizel nem gyozott meg ennyire.

- Az elektromos dolgok folyamatosan rakoncatlankodtak. Egyszer a lampakat akartak kilopni belole ami nem garancialis javitas volt. A fek 13000km utan elkezdett nyikorogni.

Alfa Romeo Kelet-Pest

Alfa Romeo Budaors

Fenntartási költség (8) Évjárat 2010
Megbízhatóság (7) Vezetett km 19700
Előző autója? Grande Punto 1,3 MJET Következő autója? Talan Giulietta
Verdikt (8.8/10)

Alfa Romeo Mito 2008 (2008 - 2014)