Motorok » Suzuki » Gsf 250 Bandit Limited 1991 (248)

Gsf 250 Bandit Limited 1991 (248)

Tűzpiros szerelem

Életem első motorja! Első 2 kerekű szerelme!!! :)
Egy autót cseréltem rá, úgy hogy még rá is fizetett az előző tulaj, sajnos sok baja volt, s egyetemistaként nem tudtam fenn tartani az egekbe szökkenő magas szervíz, s alkatrész árak mellett. Ha lett volne elég pénzem, rendbe tettem volna teljesen. Sajnos nem így alakult a dolog.
Magáról a motorról: Iszonyatosan ment, ahoz képest, hogy 250-es, ez még nem a lefojtott változat volt, azaz az Akorl. jogsi nem lett volna elég hozzá :D
170-et ment végre, de itt már iszonyatos volt a menetszél. Nagyon szerette a nagytempójú kanyarokat, én is :D
És a csajok is nagyon kacsingattak utánna... azóta beleszerettem az endurózásba... :), a csajok kevésbé értékelik...

- Telószimering, kompresszió ment el, komplett láncszett, lánckerékkel, benzincsap, szivató, egyszer estem vele, bontott oldaldekni 16e Ft !!! volt

Yamaha Máthé Debrecen

Magán szaki

Fenntartási költség (4) Évjárat 1992
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (4.7/10)

Suzuki