Motorok » Suzuki » Vl 1500 Intruder Lc 2006 (1462)

Vl 1500 Intruder Lc 2006 (1462)

Olyan, hogy a nejem is szereti!

Egy gyors járgányt cseréltem le erre, s nem bántam meg!
Nagy gép, de rendkívül kényelmes, a nejem is imádja, kényelemben tud utasként is ülni rajta.Hát igazából e miatt cseréltem le az előzőt. Traktorhoz illő nyomatéka melett, igen jól gyorsul. Autópályán 150-et lazán viszi, s ami a fontos, -mivel az ülés alatt van a tankja,ezáltal mélyen van a súlypontja - még kanyarogni is meglepően jól lehet vele!!
Bár egy picit ez a hátránya is mert így csak alig 15 l benzin fér bele. A fogyasztása is barátságos, átlag 5 l/ 100 km.
Kinézetre nagyon masszív, robusztus sok krómmal, amit még lehet fokozni gyári darabokkal, elfogadható költséggel. Az utas lábtartót akartam kicserélni trepnire, de ez pillanatnyilag megoldhatatlan feladatnak tünik. Egyedileg kell egyet gyártanom.
Bár van a családban Kawa kereskedő, a szóba jöhető Harley, Honda,Yamaha melett azért döntöttem a Suzuki felé mert nagyon kiforott, rendkívül megbízható jó a szervíz háttere szerte a világban, de a mélyre helyezett súlypont és az állandóságot sugalló kinézete is meggyőző.
Eleinte tartottam a kardán hajtástól, féltem hogy egy hirtelen gázadásnál megcsavarja a gépet, de ez teljesen alaptalan volt.
Városban is sokat használom , ott is bevált.Hosszú utakon meg igazán élmény egyedül is meg csapatban is gurulni vele.
Egyenlőre nem tervezem a cseréjét.

- Eddig semmi

Bp Csillaghegy Harmathi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (8.6/10)

Suzuki