Motorok » Suzuki » Vl 1500 Intruder Lc 2006 (1462)

Vl 1500 Intruder Lc 2006 (1462)

Nagy vas

Nagy, elég gyors is. Nekem kényelmes, de azért a súlyát meg kell tudni tartani. Kanyarodni szörnyű, nem is arra való. Tavaly voltam vele az Alpok-dolomitok túrán, hát megszenvedtem a túragépek között. Szerintem egy kis kerekű robogó is jobban fordul.
Széles gumijaival nagyon stabil, nehéz kihozni a sodrából, a nyomvályúkat könnyedén veszi.
Minden csavart után kell húzni időnként, hajlamos szétrázni magát, és elhagyni a csavarokat. Gondolom a többi nagy V2-es is ilyen...
Országúton nem száguldozva (a motor amúgy sem alkalmas a száguldozásra) beéri 5 literrel is 100 km-enként.
Tavaly elütöttem vele egy nagy testű kutyát, a motor meg sem rezdült, nem estem el, a kutyát egyszerűen félresöpörte az útból. A kipuffogóm lett véres, meg a bukócső, szóval olcsón megúsztam...

- Semmi hiba nem volt

Black Motors

Fenntartási költség (4) Évjárat 2006
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.1/10)

Suzuki