Motorok » Suzuki » Gsf 1200 2006 (1157)

Gsf 1200 2006 (1157)

Megállja a helyét a sportmotorok között is

Sziasztok!

Ez a második nagy motorom és amikor időm engedi mindig motorozom egy szezonban 9000km körül szoktam menni elötte egy Triumph RS955i volt de sajnos a rosszabik szériából és sok gondom volt vele ezért döntöttem úgy hogy beruházok egy új motorba.
Viszonylag könnyű volt a döntés mert olyan motort kerestem ami erős de lehet menni túrázni,szerpentinezni,és lehet városban is használni,ilyen motorból pedig nincs sok példány.
Én szinte csak szerpentinen használom én megvagyok vele elégedve nem kell pörgetni 4000-7000 között használom rettenetes erővan ebben a tartományban de sajnos ennek megvan a hátránya is a hátsó gumit 4500km után cserélni kell de az első sem megy el sokkal többet az 6000km. A futómű nem a csúcsmodell de azért nem olyan rossz ha térdig lelehet tenni a szerpentinen bár ahhoz a maxra kell tekerni elöl és hátul is a feszítést. A fékek nagyon jók de hamar elfáradnak,ezen a fémfékcső segít valamennyire. A fogyasztás nagyon jó! Autópályán 160-as utazóval 90L csomaggal 5.5l/100km
Ország úton 120-260 között 7-8l
Szerpentinen 6.5-7l szerintem ez egy 1200ccm-es motortól nem olyan rossz. Összességében egy nagyon jó motor én nem is fogom lecserélni míg a 60.000km benne nem lesz. Mindenkinek bátran ajánlom aki egy olcsó(1.930.000ft mindenestől) de jó motort szeretne.

- semmi

Fenntartási költség (4) Évjárat 2006
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (6.5/10)

Suzuki