Motorok » Suzuki » Gsf 1200 2001 (1157)

Gsf 1200 2001 (1157)

A megbízható útitárs

Ez a motor volt az álomom. nem is csalódtam benne. A tőle elvárt teljesítményt maximálisan nyújtotta, sőt még többet.
A túrák nagyrészét főleg hegyekben töltöttem (2 személy,doboz csomag, stb.) és még így is kiváló volt az erőforrása.Kényelem szempontjából kiváló, talán a kétszemélyes motorozásnál jobban efáradt a könyökem.(de ez inkább azért volt mert picit távol volt a kormány de ez állítható) Talán az egyetlen hátránya a súlya. Egy igen kanyargós menetben megérzi az ember a 240 kg-ot
Hibát összesen 2 db ot tudnék írni. 1: mióta nálam van hidegen rángat 1500-2000 -es fordulat között. senki ne tudta megmondani miért, pedi cserélve lett a fúvoka, a légszűrő, és a tüszelep is (K&N).
2: Kb 30.000 Km után ha a blokk eléri az üzemi hőmérsékletet
2800- és cca 3100-as fordulatszám között egy fémes kopogó hang jelentkezik.Az előzőhöz hasonlóan senki nem tud rá mit mondani, inden rendben van. Ezeket leszámítva semmi gondom nemvolt vele.(kopp-kopp).
A fogyasztása...hmm na igen átlagban 6 liter.
Mindenkinek ajánlom ezt a típust nagyon jó, megbízható motor. Talán némi gyengeség a fényezésen ésa króm felületek felületképzésen tapasztalható...de ez már csak a kötözködés lenne.

- A 3 év alatt csak a ötelezőket vettem bele (gyertya, olaj,szűrő, fékbetét)

saját:)

Fenntartási költség (8) Évjárat 2001
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (8.2/10)

Suzuki