Motorok » Simson » Schwalbe Kr 51_1 1964 (49)

Schwalbe Kr 51_1 1964 (49)

Lomha társ.

Én nagyon szeretem ezt az elpusztíthatatlan típust. Sok örömet szerzett néhány éve. Ezzel jártam minden reggel suliba. Iszonyatosan nyomatékos motor lévén akár biciklit és traktort is lehet vele előzni. Gondozásmentes blokk. Lágy futómű, csendes kipufogó stabil 50-55 km/h utazó akár túrázni is alkalmas sík terepen esetleg földúton egyaránt használható. Én endúró gumival használtam legtöbbet nekem ez vált be. Egy pót gyertya csavarhúzó mindig jól jött hosszab utakra. Az első fékkel nem voltam megelégedve. Király a turbóhűtéses motor.

- Szinte semmi nem romlik el rajta. Karbi tisztogatás tankban lerakódott rozsda eltávolítás és nagyjából ennyi. Egy dugócsere.

Nem kellett szerelőhöz hordanom. Otthon megcsináltam mindent.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1978
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.7/10)

Simson