Motorok » Romet » Komar (0)

Komar (0)

Rötyögő canga

Két éve vásároltam, nagyon beleszerettem.
Nem megy úgy mint a simó de ha ügyelek a karbantartásra akkor olyan szépen rötyög mint egy ipari tágya pumpa.
Jól gyorsúl egészen 45-ig, aztán már csak visítva tolja tovább.
Én 120 kg vagyok de engem és a 2 zsugor tescós ásványvizet röhögve repíti.
Egy seggel eddig max 150 km tettem meg vele, sajnos hosszú távon a vibrációk miatt rendesen zsibbaszt.
Jó időben dolgozni járok vele, úgy napi 70 km teszek meg vele, még nem hagyott ott sehol, elentétben a simóval.
Nagyon szép motor, igazából nincs rossz tulajdonsága, arra tervezték hogy á ból b pontba biztonságosan eljutassa a sofőrjét.
Nehéz hozzá alkatrészt találni de ismerek olyan márka társat aki 14 éve nyúzza a gépesét és eddig gyertya cserén kívűl máshoz nem igen kellett nyulnia.
Az enyémen van egy két extra, pancsi telók hátúl, babetta kipufogó, digitális km óra.
Ha tudom hogy ez a gép ennyire megbízható akkor nem szerencsétlenkedek annyi éven át simsonnal!

- Porlasztó, a retyós tanktól folyamatosan eldugulnak a benzin csap és a porlasztó álandóan eldugult.
- A tankot szinte lehetetlen kimosni!

Ha ha...

Fenntartási költség (8) Évjárat 1986
Teljesítmény (3) Km vásárláskor 12000
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (5.7/10)

Romet