Motorok » Rieju » Spike X 50 2006 (49)

Spike X 50 2006 (49)

Megy mint az állat csak meg kell piszkálni

Hát hol is kezdjem. 2006 ban megvettük nagy volt az öröm (spanyol supermoto). már 0km-es állapotában kivették a folytást salyát felelősségre egyértelműen belementem:D ( gondoltam majdcsak tudok uralkodni magamon). A bejáratás sikeresen eltelt 1500km nél vinni kellett kötelező szervízre na amit ott csináltak azt Én is megcsinálnám becsukott szemmel seráfütty:) (többet nem is vittük ugyanis volt egy olyan problémája a mocinak hogy nem lehetett kipörgetni 7000nél tovább és ezzel nem tudtak mit kezdeni). na elkezdtünk faterral kisérletezni nem lehet ez olyan nagy kunszt. kiderült kevés üzemanyagot kap. elkezdtük állítani a karbit de nem volt nagy változás:S szétkaptuk, a főfúvókát 0.65 ről 0.8ra felfúrtuk, adtunk egy kicsit a levegőfűvókának is hátha jobb lesz :D és lás csodát job is lett:D kisergett 10000ig szal lehetett aprítani neki. később kapott 1 malossi sportlégszűrőt ( a gyári hangtompítos dobos olyan szar konstrukció volt hogy az illesztésnél beszívta a port meg az egyébb szennyezőanyagokat). a sportlégszűrő elég jó szívóhangot produkált és szerintem praktikusabb:Djah és a sportlégszúrőhöz nagyobb fúvóka is kell!!!!!!! később kapott egy hebo kormányt egy ledes hátsólámpát, egy smx kézvédőt ja és a kipufogódob át lett fúrva:D egyébként naon jó motor naon jó alkatrészekből összepakolvaösszepakolva!!!!!! végsebessége 85-90 autóval mértük mert a kiakassza a75ös órát:D most nem viccelek és ez még bőven fokozható pl:hátra kisebb fogaskerék vagy előre nagyobb és ez még a motor élettartamát se csökkenti vagy nagyobb henger( www.hebo.hu) nagyobb karbi, rezonátoros kipufogó, nagyobb membrán stb. összegzésképpen nagyon jó, megbízható, és megy is csak 1picit meg kell piszkálni:D jó annyit nem fog elmenni mint egy simson, de a száguldásnak ára van!!!!

- eddig még semmi

FATER

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.4/10)

Rieju