Motorok » Piaggio » Typhoon X 2005 (49)

Typhoon X 2005 (49)

Véletlen, de nem bánom

Mint minden tizenéves a volt múltban, én is végigszívtam a cocializmus majd összes csodás kisvasát. De perverz imádattal rajongtam(tunk) értük. Ahogy cseperedtünk valahogy más irányba ment az életem s megszakadt egy kis időre a motorozással a kapcsolatom.
Persze minden tavasszal viszketett a tenyerem, hogy na most nézek valami kisvasat, csak valahogy mindig más volt fontosabb.
Véletlen folytán kerültünk össze a kismacsóval.
Haverom haverja évekkel ezelőt hozta olaszból, majdnem újjonan, alig használták, amolyan kirakat motor volt na nekem is van ilyen. Egy éve a sok rutintól :-) benézet egy balos kanyart és csúnyán összetörte magát, a mociban alig lett kár szépen elcsúszot (polós bulimotoros :-) ), persze elváltak útjaik.
Haverom vette meg potom 45000 ért, persze családi botrány lett náluk belőle...
Felhívott, hogy segítsek már rajta így kapóra jött az ajánlat, akár annyiért is ideadja amennyiért ő vette csak tüntessem el a portáról, az üzlet +köttetett.
Eleinte szokatlan volt a robogózás de egy jó építésü motorosbarát robogónak tartom. Hamar összeszoktunk szépen gurul, indúl mint egy jó anyós, első rugásra, nem tudom megszokni az önindítót a filing nem ugyan az.
Minden kezdő motorosnak csak ajánlani tudom.

- Korából adódóan kissebb felújításon esett át, de a motorhoz nem volt nyúlva. Lámpabúrák, fékek, gumik, levonózás na + kitakarítva lett.

Sufnituning MY :-)

Fenntartási költség (8) Évjárat 1996
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (6.6/10)

Piaggio