Motorok » Piaggio » Nrg Power Dd 2006 (49)

Nrg Power Dd 2006 (49)

Sportrobogó, mely erősíti a vállakat

Szép a motor, nagyon. Ötvenesek közül az egyik legerősebb, megbízható a blokkja. Vízhűtéssel nem volt gondom (1 év alatt fura is lett volna).
Remekül van elosztva a súly, tank a lábam között, viszont emiatt kényelmetlen tankolni.
Tankolni pedig kell, mert gyorsan elfogy belőle a benzin, na nem azért, mert többet eszik, mint a többi ötvenes, csupán pici a tankja.
Imádnivaló az lcd kijelző, esztétikus, olvasható és informatív, ez hiányzik a mostani motoromon.
Egy baja van, fordított teleszkópos, ami Budapesten nem biztos, hogy előny, mivel nincs benne normális csillapítás. Kátyus utakon borzasztó kellemetlen vezetni, ez a sportosság ára...
Nem tetszett még a világítás, 50-es tempónál nem lehet gyorsabban menni közvilágítás nélküli területen. Pedig szükség lenne rá, hiszen a vizes verzió folytások nélkül 70-75 km/h-t megy. (a levegősre sokan panaszkodnak, nem megy folytások nélkül se, de erről majd ők írnak)

- Két csavart elhagytam :)

Moto Italia (www.piaggio.hu)

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (6.8/10)

Piaggio