Motorok » Piaggio » Beverly 200 2002 (198)

Beverly 200 2002 (198)

Minden szempontból tökéletes

A rettegett "Olaszból" vettem, állítólag 2900 km-el, ami lássuk be, nem túl reális egy 8 éves motornál...azonban láss csodát még sem lehetett teljesen valótlan, mert találtam benne eldugva egy szervizmatricát, ami a km-t igazolni látszott.
Azóta sem romlott el rajta semmi, a hangja szép, olajat nem eszik, egyedül az aksi és az olaj, olajszűrő lett rajta cserélve.
A robogó pont annyira tökéletes, mint amennyire egy 200 ccm-snek lennie kell.
Jól megy, jól manőverezhető, a vége valahol 125 körül van, sok hely van benne, kényelmes vezetőnek, utasnak egyaránt.

Használtam városi ingázásra és 100-150 km-s utakra egyaránt.
Amióta megvan, csak akkor ülök autóba, ha nagyon muszáj.

- semmi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2002