Motorok » Keeway » Focus 2006 (49)

Focus 2006 (49)

Kínai tetű

Újonnan vettem 2006ban(amolyan hirtelen felindulásból).Az eladó cég,aki egyben a helyi szervíz is,ritka szemetek tudnak lenni.Általában apróbb bosszúságok vannak(ha pirosban van a benzinszintjelző akkor nem akar menni - pedig még van benne -, gyári akksit kellett kicserélni,meg egyszer félgáz felett el kezdett fulladozni - a szervizes visszaállította a karbit,de akkor meg alapjáraton alig ment;én beállítottam,azóta nagyjából jó - hidegen nehezebben megy,de ha bemelegsziki akkor nincs gond),de nem is mentem még vele annyit,hogy elmondhassam a bő tapasztalatokat.

- akksi(1x lett cserélve,azóta jó),gyertya

KKmobil,Győr,Fehérvári út(a körforgalomnál)

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006
Megbízhatóság (4) Vezetett km 1900
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (4.5/10)

Keeway