Motorok » Keeway » Arn 2006 (49)

Arn 2006 (49)

Eccerű, mint a fűcsomó

Céges robogónak vettük,olcsó legyen és tudjunk vele rohangálni a környéken.Így mindjárt kettőt is vásároltunk egy őszi akcióban.Mivel van nagymotor jogsink,az áfát pedig szerettük volna viszont látni így a 125-öst vettük,rendszámmal.Kezdésnek mindkét aksi meghalt a téli tárolás alatt,ami meglepő mert egyéb motorjaimmal soha nem volt ilyen probléma.(viszont ha megnézitek az eladott használt példányokat szinte mind új aksival adják mivel más is járt így ezzel a tipussal).Gari nincsen az aksira,tehát ezt buktuk is.Hiába mondtam a kereskedőnek,hogy még újkorában is lemerült egy hét állás után a garázsban.
Ami nagyon zavart,hogy mindig volt valami idom ami zörgött,vibrált rajta.Néha találtam pár laza csavart,azt meghúztam és akkor az a része csöndben volt...egy darabig.A tárcsafék csikorgására viszont nem sikerült orvosságot lelni,egyszer kicserélték,az új is elkezdett csikorogni.Talán van akinek ez nem zavaró,de nekem kifejezetten az volt.A fogyasztása és menetteljesítménye kifogástalan,jól gyorsul és 85km/h volt kb a vége.Az alapjárat kicsit ingadozott,és gázt kellet húzni ha meleg motorral indítózni szerettem volna.Meguntam a folyamatos zörgést vibrálást és vettem egy Honda Lead-et...hát ez egy teljesen más dimenzió :)

- Az index kapcsolója,bár cserélték de az új is rossz volt.A tárcsafék folyamatosan csikorgott,hiába cseréltek betétet azzal is.Akkumulátor.

Érd Keeway kereskedés.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (6.3/10)

Keeway