Motorok » Kawasaki » Z 750 2003 (748)

Z 750 2003 (748)

Lucifer gépe

Sokat gondolkodtam SV 650S vagy Z 750. Végül a Z mellett döntöttem,pedig mindig is V motort szerettem volna, márcsak a dübörgő hangja miatt.Sok éjszakát töltöttem az interneten, hirdetéseket nézegetve mig rátaláltam Z-re. Egész pontosan májusban találtam rá, de tulsokat kért érte a tulaj (3600 font ), de kivártam és alkuval 3100-ért megkaptam augusztusban.Azt hiszem jól döntöttem.Talán csak a szine ami nemtetszik annyira ( ezüst), feketét szerettem volna.A motorjában 8500km volt, na és a hangja streetfighter dobbal valami őrület.Kezes, fordulékony,rövid idő alatt hozzá szoktam.A motorja nyomatékos, minden fordulaton jól húz,még két utassal is.Még nempróbáltam maximumot menni vele, de majd eljön az ideje.Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki kedveli a naked motorokat,aki meg nem az vegyen ZX-t vagy mittomén.

- az index takarója leesett.

kawasaki

Fenntartási költség (7) Évjárat 2005
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.9/10)

Kawasaki