Motorok » Kawasaki » Z 750 2006 (748)

Z 750 2006 (748)

Devil on the road

Sok év után jött a gondolat ismét, h. két kerékre kellene áthelyeznem közlekedési szokásaimat. Tettem is ezt azért, mert bevonták a B kat. jogsimat. Na sebaj, gondoltam! Legalább az A-t meghagyták! Tehát autó elad, s lelkesen moci után néz!... Mivel alapvetően nem túrázásra vettem a vasat, hanem, h. naponta bejárjak vele dolgozni, meg mindenfelé, így gyorsan engedtem a kísértésnek, h. valami őrűltséget vegyek! Sikerült!:)... De egy percig sem bántam meg! Máshogy mondom! Minden pillanatát imádtam... most is imádom!
Végig próbáltam szinte az összes kategória társát, mielött megvettem. Az egyik olyan kis semmilyen volt, a másik meg amolyan vékony dongájú... a harmadik meg csak egyszerüen suzuki... biztos az is jó!... csak én valahogy úgy voltam vele, h. ha egy mód van rá, ne minden sarkon fussak össze egy alattam is dohogó vassal!
Arra amire vettem tökéletes! Leszámítva, h. még a cigis dobozt sem lehet eltenni benne sehova!...
A városban olyan vele menni, mint egy ragadozóval a nyulak között!:D... Az autósok maguk elé engedik, h. megnézhessék hátúlról is, ami a visszapillantóban honyorog... a kislányok meg mosolyognak utána mindenhol!
Városon kívűl is nagyon élvezetes motorozást enged meg... leginkább egyszemélynek! Szerintem a hátsóülés csak egy vicc! Legalább is az általam vitt utasok véleményéből kiindúlva!... Szerintem 200 km-nél hosszabb utra senki ne tegyen rá "pótsúlyt"... megharagudhat érte az illető! Viszont közepes távon még jó is lehet! Állítólag 8-9000 között nagyon finoman tud bizseregni a hátsóülés!:DD
150-ig kényelmes. A fölött már igen csak kapaszkodik az ember... na meg hasal! De annyira, h. ha lehetne, még a kulcs mögé is bebújna!
Ez a motor egyszerüen szeret gyorsúlni!! Mindenhol stabil és könnyen irányítható!... Úgy jó ahogy van! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!
A gyárilag szerelt Dunlop qualifier elfogyott 7500km alatt!... Hm... szerintem én voltam a hunyó!:DD

- Egyszer cserélni kellett a hátsó féklámpa kapcsolót, mert beragadt... nem tekintettem végzetes hibának. kiakasztottam az útszélén, h. ne vöröslő seggel menjek hazáig, majd a szervízben garanciálisan intézték.

Big Bang motorszervíz Csepelen

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (6.9/10)

Kawasaki