Motorok » Hyosung » Gt 650 Naked 2006 (647)

Gt 650 Naked 2006 (647)

V-2 az igazi.

2006. márciusában vettem a motorom, bemutatómotor volt, 210.km volt benne.A vásárláskor szempont volt az ár, teljesítmény, fenntartási és szervizelési költségek, kényelem, motorozhatóság, alkatrész ellátottság. A szempontokat figyelembe véve csak a Hyo jöhetet számításba. Élőben meglátni és megszeretni egy pillanat volt csak, a motor beindítása után a V-2-es hang már a második szerelem volt.Menettulajdonságok: A V-2-es blokk már alacsony fordulattól rendesen tol, nem kell szétforgatni, hogy haladni tudjunk vele, pillanatok alatt 130-140.km/órán vagyunk vele, és ekkor még sok tartalék van benne, ez pont ideális túra tempó ( legalábbis nekem ) Szélvédelme 120-130-ig jónak mondható, e fölött már érezhető a menetszél, de egy Naked géptől ez már jó, és én pont azért vettem csupasz gépet, hogy érezzem a menetszelet. Igazán egyszemélyes a motor, a vezető ülése tökéletes kényelmet biztosít hosszabb utakon is ( ülése kb.5-6 cm. szélesebb mint az Suzuki SV-é )Utaskényelemről nem beszélhetünk, mert az csak 20-30 km. ig mondható igazán kényelmesnek utána már kényelmetlenné válik, kialakítása miatt. Kategóriáját nézve Sport-Túra, mindkét kategóriát tekintve tökéletes. Fent írt túra tempóban fogyasztása 4,5. literre jött ki nekem, tempósabb hajszánál ez természetesen növekedhet. Apróbb elektromos hiba jött elő, melyet pillanatok alatt elhárítottak a szervízben garanciában.Szervízhálózat szerintem jó, előzetes bejelentés után a szervizelés megvárható, az gyors és gördülékeny.
Sok ismerősöm sajnálkozott amikor megvettem a motorom, mondván ez egy koppintott Kínai gép, nem győztem helyre rakni őket....és miután kipróbálták a motort csak annyit tudtak mondani megállás után, hogy hú,hú ez megy mint állat.
Összegezve, mindenkinek csak javasolni tudom a Hyot, aki olcsón, egy mindenre alkalmas, minden nap használható motort akar vásárolni.

- Kissebb elektromos hiba volt, garanciában javítva.

KOKO-MOTORSPORT Debrecen
Püspökladány Pm Autóház

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (8.8/10)

Hyosung