Motorok » Hyosung » Gt 650s 2006 (647)

Gt 650s 2006 (647)

Balzo56

A Hyo-t nagyon szeretem ami kicsit probléma a sűrű 4000km-es szervízkötelezetség. Most vettem egy FJR1300A gépet, de hajlok rá, hogy a pirosat megtartom mivel nekem sokat ér más nem ad érte annyit, mikor e sorokat írom sajnálnék túladni rajta. De ha egy megbízható és továbbiakban néha megleshetem az új tulajnál akkor lehet róla szó.

- Ami 1.5 év alatt cserélni kellet az a kötelező szervizeknél kopó alkatrészek. Hiba miröl beszámolhatok egy ausztriai túra alkalmával, valami huzatás alkalmával zörgött. Kiválóan sikerült a túra nem volt semmi probléma a géppel. A láncom jócskán megnyúlt. De az enyém volt a legjobban megterhelve 2 fővel és 3 dobozzal, én sem a könnyű súlyba tartozom. Meg a legkisebb is volt mert a következő gép 1 literes volt a legnagyobb meg 1.8 literes és nem kellet erölködnie. Én csak jót tudok mondani róla. Pakolhatósága azért jó mert felszereltem dobozokkal, nagyon sokat turázunk vele.

A márkakereskedésbe vittem az Üllői útra, kicsit problémáztak a saját olaj betöltésnél de ki akartam próbálni több olajat melyik a legjobb. kizárólag 10W40 vagy nyári melegben 10W50-es nekem CASTROL bevált. A szervíz beletöltött 15W50-es a városi rövid utakon több benzinnel és nehéz váltásokat eredményezett. Csepelen is volt szervízbe rendesek voltak de már megszünt garanciában javítani.

Az Ipoly utca meg megbízás alapján egy motorjavítóban javítanak, nem az igazi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Megbízhatóság (9) Vezetett km 12000
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.8/10)

Hyosung