Motorok » Honda » Vt 250 1989 (249)

Vt 250 1989 (249)

Xelvis, a vt250 ek királya!

Nekem elötte csak 50 es mocik voltak meg egy 125ös távolkeleti sz*r. De ahogy ráültem erre a nemfiatal kis HONDA VT 250FN Xelvis-re hát addig olyat még nem éreztem csak akkor jöttem rá ,hogy mi is az a motorozás igazán. V2es 29KW-os 40LE-ös moci hajtja de mint a Hondásoktól hallottam mint minden HONDA ez is megbízható,kezes bárány jól dönthető,jó teljesítményű. A viszonylag kis plexi jó szélvédelmet nyújt 110-170Km/h ig ugyanis nem megy többet az enyém, de minden gyári rajt és így is marad! Tényleg társ a mindennapokban. Imádom!

- Semmi! Csak a kopó alkatrészeket kellett cserélnem rajta: lánc,fékeke,ízzó az is csak teljesítmény váltás miatt!

HONDA Komárom

Fenntartási költség (10) Évjárat 1993
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (8.7/10)

Honda