Motorok » Honda » Cbr 600 F 2001 (599)

Cbr 600 F 2001 (599)

Tökös gyerek!!

elso nagymotorom, elotte 2-3 honapig nyuztam egy 50-es robogot, szoval eleg bator vagyok. jo dragan vettem, semmi baja nem volt, patent allapot. azonkivul hogy nem tudtam a lanc kezeles szuksegessegerol, mas gond nem volt vele. mar elso heten lebontottam a fel motort, onjelolt szerelo alkat, es siman ossze lehet rakni, ha kicsit figyel az ember. nagyon kiforrott konstrukcionak tunik, megbizhato, olaj, benzin, gumi legyen. futomuve kicsit instabilnak tunik, szerintem nincs jol beallitva, de nem ertek hozza, majd tavasszal belovetem ringen valakivel. a hatso rendszamtarto nagyon nagyon gagyi, le is flex-eltem gyorsan. teljesitmenye nagyon jo, jol gyorsul, viszont a kormany sokszor beszital, eleg jo moka visszaszedni, meg persze szerencse kell hozza. ha tekeri az ember a vasat, bizony lenyeli a 10-es is siman, nyaron havi tobb 10000 elmegy benzinre. kenyelmes, megis sportos, szelvedelme is jo, sportkipufogoval es sportlegszurovel egyenesen pokoli a hangja!!!! ugy szol mint egy 1000es vas. lehet vele csapatni haverokkal (r6, rsv1000) csak otthagynak neha, hehe. csak ajanlani tudom, kezdesnek pedig nagyon jo valasztasnak tartom!

- a laza lanc kimarta a lengovilla aljat es a lancvezetot, lancvezeto 14.000, lengovilla 300.000, de vettem ebay-on 10font-ert :-). lancot meg egy ex-motorostol vettem, rajtamaradt, 40.000 helyett 14.000, lanckerek 11.000, szoval van hozza alkatresz jo aron!!

szekesfehervar, honda markaszeviz: szerelo jo arc, nagyon sok informaciot ad telefonon es szoban is, nagyon segitokesz, jo szakember.

haver + sufnituning

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (6.6/10)

Honda