Motorok » Honda » Nx 650 Dominator 1988 (650)

Nx 650 Dominator 1988 (650)

Honda NX 650 Dominator, egy tökéletes japán remekmű

1 évig használtam de tökéletesen meg voltam vele elégedve mert erőben kényelemben megjelenésben kezehetőségben tökéletes.12000 km alatt amig nálam volt annyi gond volt vele hogy vezérmüláncot kellett rajta cserélni.Gyürüzni csak azért kellett mert rosszul raktam vissza a légszüröt és beszivta a port. A többi az kopóalkatrész volt.ahogy én használtam sárban aszfalton porban teljesen meg vagyok elégedve vele.Ha valaki ilyen motort szeretne venni azt ajánlom neki hogy vegyen rá eggy fejidomot és egy első krosszsárvédőt,mert ugy teljesen más lessz a motor kezelhetősége,arrol nem is beszélve hogy sokkal brutálisabban néz ki.Azt se kell elfelejteni hogy kevés olyan enduró van ami egyben öninditós is és berugókaros is.Tehát szerintem csak eggyetleneggy hátránya van,hogy eggy picit nehéz ha olyan terepen haszálja az ember,de minden motornak van hátránya.Csak ajánlani tudom aki egy nagyköbcentis négyütemű megbizható öninditós kényelmes nyomatékos endurót akar.Köszönésül CSAK HONDA,MERT A CSUCSON CSAK EGGY HELY VAN!!!!!!!

- gyürüzni kellett 14000ftért+hüvelyezve lett 12000ftért.Vezérmülánc is lett rajt cserélve 16000ftért.akumlátor 9000ftért.ezek a fő dolgok,de ezenkivül még láncszett fékbetétek stb ami kopóalkatrész.

apám szervizeli,de nagyon precizen.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1989
Megbízhatóság (9) Vezetett km 12000
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.6/10)

Honda