Motorok » Honda » Fes 250 Foresight 2006 (249)

Fes 250 Foresight 2006 (249)

Fotel, csak el ne aludj

Jo tulajdonság: iszonyat kényelem, behuppansz, kiszállsz, nem vagy fáradt. Szél, esö nem ér. Tele van pakolohellyel. Uttartása kiskereküekhez képest még elég jo. Fogyasztás 3 liter esetleg 2,5. tank 12 literes.

0-60ig seggberugottan gyorsul, 70-100 között, közel állando fordulatszám.
padlo 125, de nem pörgi szét, tehát védett az ilyesmitöl.
automata szivato. télen is pöcc.
Fékrendszer nagyon jo, bal kéz közös, jobb kéz csak elsö.
motorja: 4 szelepes, OHV, nincs lánc elméletileg fogaskerék hajtja, igy ez sem fog problémás lenni 20ezer után.
Lánc ugye megint nincs. Hátso gumit igen eszi, 5-10k biztos vége. Ezt a kolléga, aki irt még... hát jol mondja.
még elöny, alacsony ülésmagasság, 160 centiseknek is jo.

Rossz tulajdonság:
Aki motoron nött fel nagyon fogja hiányolni a rendes lábkapcsolásu váltot... ez van. mást nem rohatsz fel Neki.
Az, hogy a földutat és az ilyen csucsminöségü nyomvályus asphalt-ot :) nem csipi, az nem a Honda Industries Motor Co. hibájaa!!
Ott ezért 2 centis kockákra vagdalnák a közlekedési minisztert.
Meg az utépitö céget is.
Ja igen, nem egy ilyen "tökös" motor. Tökösködni, veretni supermoto, vagy streetfighter. Ez a motor A-B be járkálni. :)

életembe többet sem lesz ilyen kényelmes gépem...

- Szijat kell 10 ezrenként cserélni, olajat meg amikor a csekker jelzi, pirosra vált. Szuro nincs, mert félmszálas tisztitos. Full synt kell bele.
- Villanyakam nem volt jo, ezért ujra cseréltem. 40ezer. de ez nem a motor hibája.
- szij 8 ezer.
- Amugy csak nyeli a benzint és megy.
- Gumi hátra 8ezer

R. Csabi Hatvan, robogo szerviz.
patent, hozzáértő csávók, nem vicc.

én

Fenntartási költség (8) Évjárat 1999
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.2/10)

Honda