Motorok » Honda » Scv 100 Lead 2005 (102)

Scv 100 Lead 2005 (102)

A problémás városi

A probléma ellenére meg vagyok elégedve a motorommal, igaz egy kicsit csalódtam a mocimban.A fogyasztás KB úgy 3-3.5l lehet 100km-en.

- Nekem lényegében, 11200km-ig nem volt különösebb gondom vele,de aztán akkor jöttek a gondok.
- Először nem akart néha néha leváltani az automata váltója, aztán meg megadta teljessen magát. A szétszerelésnél ki derült,hogy a fokozat mentes váltó házból kitörött egy darab,
- és az egyik görgő beszorult ennek a hibájából nem tudott leváltani.
- Nekem ez a szerelés 29000ft ba került, ami az alkatrész 23400ft és a 5600ft szerelési díjból adódott.

A kötelező szervízek Szf.váron Motorcenter kft.
Az első kötelezőnél nem,de a második kötelező szervizben akadtak problémák, ezért értékeltem őket nagyon alá.

Az elromlott motoromat,Komáromban A Komfort Kft. nél javítattam.Itt megvoltam elégedve a javíttatás körülményeivel.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2004
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (5.6/10)

Honda