Motorok » Honda » Anf 125 Innova 2003 (124)

Anf 125 Innova 2003 (124)

A megbízható városi mindenes

6 év Simsonozás után ültám át rá, legyen átkozott aki elektromikusra cserélte a szimo gyujtását.
Görögországban ilyeneket béreltünk nyaralásunk idején. Alig vártam, hogy behozzák ide is. Köszönet a Hondának !
Ideális városi motor, keskeny, stabil, elfér mindenütt. Napi rendszerességgel használom télen-nyáron, ezzel járok munkába, napközben ügyeket intézni. Simán jobb vásár mint a BKV bérlet. Csak a benzint kell tölteni bele. Na azt monjuk minden előzetes hír ellenére kb 100 km-enként, mert nálam bekap 3 litert. Kicsi a tank, a zsömlerekesz helyett inkább csináltak volna 7 literes tankot. A burkolat szétrázódik, félévente csavarozni kell, hátsó fék gyenge. De csak ennyi, egyébként tökéletes. Enduró gumival járok, nem ráz, télen hóban tökéletes, évszakonként cserélgetni felesleges. Hátulra szereltettem csomagtartót, ha szállítani kell felteszem a dobozt. Elmondani nem tudom mi mindent szállítottam már vele. Utast azt mondjuk ritkán.
Jó a körváltó is, nagyon szeretem.
Megérte az árát, ajánlom !

- A budapesti utak szétrázzák az első burkolatot.
- Hátsó dobfék elég gyengén lassít, majd blokkol. A betét megég.

Volt egy jó márkaszervizes szerelőm de otthagyta a Hondát. Ő 10-es volt. Javítsd otthon !!

Márkaszervízbe soha !

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.6/10)

Honda