Motorok » Aprilia » Sr 50 1992 (50)

Sr 50 1992 (50)

Szerethető, a jövő városi közlekedési eszköze

Sportos, városban kitünően használható-vizhütéses- robogó. Egyik hibája, hogy a berugókar és a lábtámasz karja zavarja egymást. Szélvédő plexit szereltem rá, így rossz időben is használható. Esőben a hátsó kerék nagyon felveri az útról a vizet, ezt nehéz letisztítani, sajnos az elektronikába is jut a koszból. Az előbbiben is említett időnkénti "meghalásban" ez játszhat szerepet, nedvességet kap a gyujtó rendszer.
Amennyiben valaki tud megoldást erre a gondra, kérem közölje. Kiváncsi volnék, ez egyedi vagy ennél a tipusnál általános hiba-e ?

- Amúgy kitünő kisrobogómmal az a hiba szokott előfordulni, hogy esős, ködös időben nem lehet begyújtani. Sem önindítóval, sem berugókarral. Zárt helyre (garázsba pl.) téve, kis idő mulva életre kelthető.

Szegedi Aprilia kereskedés és szervíz

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (7.6/10)

Aprilia