Motorok » Aprilia » Sr 50 Ditech 2000 (50)

Sr 50 Ditech 2000 (50)

A megbízható olasz

Ahoz képest hogy 50-es az enyém 90-et ment:most nemrég vettem rá Egy sporkipufogót.Én nagyon szeretem télleg jó kis motor még mindig meg van.

- Hát amikor megvettem főtengelycsapágyas volt elvittem szervízbe kicserélték a csapágyat 30000 ft volt az egész,de elfelejtettek szólni ,hogy el van kopva a futófelület és így olyan mintha nem csináltak volna semmit.Ezután erőt vettem magamon és magam szétszedtem,abszolult nem bonyolút motor.Rendeltem bele főtengelyt ami egy 20 as össze lett rakva azóta semmi baja.

Hát eleinte Szegeden a Magyar Autóklubhoz Aztán magam szervizeltem

Fenntartási költség (10) Évjárat 2002
Előző motorja? Következő motorja?
Verdikt (8.5/10)

Aprilia