Autók » Wartburg » 1.3 (1988-1991)

1.3 Sedan

Nem olyan rossz, de az ember azért sokkal többet várt

A kocsit 1995-ben vásároltuk. Egy öreg úré volt aki addig ritkán használta és egész garázsban állt. Mi (mármint a család beázást soha nem tapasztaltunk. Vátó és kuplung az egy szerűen számomra szörnyő volt. Apukámnak aki 2ütemü Trabiról ült ál Wareszra neki viszont nagyon jó volt. A fogyasztása a teljesítményéhez képest nagyon rossz volt. Apám az átlag 80as tempójával kihozta autópályán 7-re de ha én mentem vele akkor 10X-volt a szorzó. Az első ülések nem voltak olyan kényelmesek, de hátul kétember nagyon kényelmesen elfért. A kocsi 110-nél nagyon instabillá vált és a kormány is nagyon remeget. A fűtés az már jó volt ha kocsi legalább 10 perce be volt már inditva addig viszont vaccokhattál. A kasztnira mi oda figyeltünk ezért rohadás és rozsdásodás sehol nem jelentkezett.

- Akkumlátor,Kipufogó dob,Csapágyak

Maszek szerelő