Autók » Volvo » V70, Xc70 (2000-2006)

V70, Xc70 2.5 Diesel D5 automata

Apa bumbumja, ahogy MIMIKe a kislányom hívja

VOLVO V70 D5 Automata 160 LE Külföldről hozták be nekem az ára miatt így volt jobb. Csak képet láttam róla. Amikor megjött és megláttuk, le esett az állunk a feleségemmel csak bámultunk (előtte egy Peugeot 307 SW volt) ezt is szerettük na, de az az autó mindenek felett. Optikai tuning, bőr belső, navigáció (na ez itthon egy forintot sem ér de a határon túl már igen) rádiótelefon, biztonsági felszerelések garmada . Teljes Summum felszerelés! Gyönyörű könnyűfém felni. Hihetlen nagyságú rakodó tér a belső kivitelezés lenyűgőző. Gondoltam már rá, hogy eladom és veszek egy XC-90-et de sajnos használt autóként nem könnyű eladni mert még nagyon drága lenne 3 évesen. Megyünk még vele 2 évet és akkor jöhet ax XC-90. A családban van még egy Volvo S40 2006 model 2.0 Disel az se piskota.

- Még az elején kb 15.000 km-nél ropogott a futómű 3 nap múlva kaptam egy újjat! A 6 lemezes CD megette a lemezt. 3 hét múlva kicseréték újra.

Duna Interservice Budapest III. kerület Nagy Ferenc munkafelvevő

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004
Előző autója? SW 307 Következő autója? VOLVO XC-90 VOLVO XC 70
Verdikt (7.8/10)

Volvo V70, Xc70 2000 (2005 - 2006)