Autók » Volvo » S40, V50 (2007)

S40, V50 1,6D Momentum

Übertartós

Stílusos, biztonságos, jól összerakott autó.
A kétzónás huzatmentes légkondi hatékony és csendes, télen a szőnyeget is szárítja és kikapcsol, ha padlógázt adok. Lenyűgözően végzi a munkáját.
Vaskosak az oszlopok és az ajtók, magas szintű a biztonságérzet. Persze a vaskos oszlopok miatt néha rá kell feküdni a kormányra, ha látni is akarok valamit egy kereszteződésben.
A futómű kényelmes, a fékrendszer minden körülmények között hozza az elvárhatót, a kipörgésgátló pazar, éber és hatékony, szinte észrevétlenül korrigál.
A szélérzékenység megfelelő, viharban nagy sebességnél is stabil az autó.
A hangrendszer 8 hangszórós, tiszta a hangzás, nagy hangerőnél viszont torzít. Gyorsan olvassa be a CD-ket, a rádió antennája erős.
Az első és hátsó ülések kényelmesek, jól tartanak, a gerinctámasz hosszabb úton jó szolgálatot tesz.
Sok tárolórekesz van elöl, így az iratoktól kezdve a napszemüvegen át a mobilig mindennek van elegendő hely.
A középkonzol fém színű lett, fiatalos, nagyon bevált.
A motor egy éhezőművész, a kijelző 5,6 l-es átlagot mutat folyamatosan.
A motor hangja és rezgése nagymértékben, a fogyasztás kismértékben csökken, ha az ember nem sajnálja bele a prémium üzemanyagot.

Összességében minőségi autó, meg vagyok/vagyunk vele elégedve.

- Csomagtér zár, klíma, üzemanyag adagoló.

Volvo Galéria, Budapest: Minőségi szerviz, színvonalas szolgáltatással és internetes bejelentkezéssel. Mindig tudnak Volvo csereautót biztosítani.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2007
Megbízhatóság (8) Vezetett km 190000
Előző autója? Renault Thalia Következő autója? S60
Verdikt (8.6/10)

Volvo S40, V50 2007 (2007)