Autók » Volkswagen » Vento (1991-1998)

Vento 1.4CL

Gyönyörű kezdetek, fájdalmas vég

Az elsö két év felhötlen volt utána jöttek a bajok lengyel országbol hazaérve azt vettem észre hogy olaj van az auto alat aszerelöm azt mondta hogy 1.4vento betegség hengerfej tömitéstkell cserélni.Kis kopogás jobbelejéböl de csak kis kátyuknál nagyoknál nem a lengéscsillapito mérés aztmutata hogy jok a gátlok de mégis csak csere után szünt meg a kopogás.Egyszercsak elkezdet nehezen indulni meg 18 litert fogyasztani lambda szonda és computr csere után ez is megszünt.mindezektöl fügetlenül nagyon szerettem és vennék még egyet de csak dizelt.

- lambda szonda-hall jelado-computer-hátso kipufogodob-elsö és hátso lengéscsillapitok-hengerfejtömités-bajusz kapcsolo kigyuladt

Fenntartási költség (8) Évjárat 1994
Előző autója? golf 1 Következő autója? Renault kangoo 1.5 dci-Volksvagen Bora 1.9TDI
Verdikt (6.2/10)

Volkswagen Vento 1991