Autók » Volkswagen » Transporter (1979-1992)

Transporter 1,7D lakóbusz(szgk)

Sose legyen rosszabb

E gy német bontóban találtam (700DM,)motor és váltó nélkül,de lakóbusz belső az gyári . Termo(dupla)ablakokat úgy szerelte bele hanzi hogy nem kezelte le a lemezt így a rozsda egy kicsit kikezdte.5 seb váltó ,1,6TD motor bele és már száguldott is a lejtőn.Sajnos eltört egy szelep,bele a dugóba a motor k.o. Véletlenül volt itthon egy 1.7 D szívo azóta azzal ketyeg! (4 éve).Most találtam meg ezt az oldalt,tetszettek az írások.Akinek még nem volt( nekem T2) , az nem tudja milyen hogy a bringától kezdve minden elfér és még van hely bőven.Mindent kibír,néha elakad (télen)de egy nagyon jó autó.
És tanácsot kérnék(malyar@freemail.hu) van egy golf 1,5D cabriom is,( a lányomnak építettem de nem kell neki)Erre nem kérek véleményt:)hogy a kettőt eladom és veszek egy kis autót .De milyet??nem szeretnék egy szélvédő cserééret 100000ft -ot kifizetni.egy fél óra alatt kicserélem ebben.akinek régen van már transportere arra 5 évente rájön az hogy egy szgk -ba átülni. Egy hónap után visszavágynak.(tapasztalat).Egy új lakó 17,5 millió.(T5).köszi a választ

- Kilométer óra spirál ( két kalapács ütés a meghajtó csészére ) tökéletes.Egyszer totálkárra tört vekle egy autót akinek odaadtam,semmi baja még a futóművet sem állíttattam azóta.(nem eszi a gumit).hátulról belerajtolt egy rendőr alezredes(még én voltam majdnem a hibás). A ford fókusz ugy kellett letépni róla ( vonóhorog), semmi baja.stb,,,
- .

nem hordom szerelőhöz . megy.( a magasítás miatt nem fér be)Látszik is.4 éve megvettem az ezüstmetál festéket rá.de ahol olcsón festenék oda nem fér be.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1987
Előző autója? eddig volt vagy 15 transporter,amikor még lehetett hozni Következő autója? nem tudom
Verdikt (7.5/10)

Volkswagen Transporter 1979