Autók » Volkswagen » Touran (2003-2010)

Touran 2.0 PDTDI

Hálátlan dög, elönti a szar az agyam, ha beleülök

Az autót nagyon szerettük eleinte, pár hiba, szépen majdcsak megszünnek. Nagy elegáns, bár fantázia nélküli a belcsíny (highline felszereltség). Egy nagy méretű Polo. Ma nagyon elegem van belőle, meguntam az állandó hibákat, a nagy vw-t, melyektől a magyar köztudat térdre esik. Egy vacak rönyóból ültem bele, mindenki szidta, de nem hagyott ott. Most hogy lehetőségem volt megvenni egy másik árfekvésű autót, vettem ezt a vackot. Jól nézhet ki ez az autó az első 2 évében, mert nem hányod el magad a belsejétől, ami olyan, mintha taxis lennék, és 20 éve használnám. Nincs értelme rászóljak a gyerekekre, hogy vigyázzanak a kárpitra, mert normál használat mellett is szét megy!!!

- 12-szer volt szervízben, 4 helyen járt. Folyamatos computer hibák, melyek nagyrészét mind a mai napig nem értik. júniusban leégett a hűtőventillátor, csere (vezérlő elektronikával 3. helyen 120ért), ma ugyanaz a hibája (dec), P-box nyáron eltávolítva, azóta is le húzza a jobb első ablakot, a rádió kijelzője nem indul el. A 4 éves autó belültől kopott a rossz minőségű anyagoktól. Gyerekek szállítása az autóban engedélyezhetetlen, mert sérülékeny. Most kuplung hiba, 112e nél si ez volt. 12-13e km-enként olaj csere, beindítás, elzárás várni perceket, szerintem vigyáztam rá.

Nagyon jó indulatúak voltak, korrektek, végén már pénzt se kértek, mert nem tudtak az autó működéséhez semmit hozzátenni.

Jóindulatúak, nem kérdőjelezném meg a szaktudásukat, segítőkészek.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2003
Teljesítmény (6) Km vásárláskor 112000
Előző autója? Scenic Következő autója? Vissza ülök tána francia kocsikba
Verdikt (3.4/10)

Volkswagen Touran 2003 (2003)