Autók » Volkswagen » Touareg (2002-2006)

Touareg 3.2 v6

Örök hibaforrás, bankszámla apasztó

- zörög-csörög minden kivül-belül benzin szellöztető rendszer hiba szinte folyamatos fékek hamar kopnak /nem ajánlom a gyárit tuning fék jobb lényegesen olcsobb/ kardán 232 000ft most osztóműves lett összeg? szinte senki nem ismeri amárkaszervizben az autót nem tudják a nagyobb gondokat kezelni minden drága nem megbizható hosszabb távra nem indulok el vele/országon kivül/ a szél a tükrökön hangos ha lehuzod az ablakot pont a válladnál jön be direkt benzinest vettem mert mmindenki mondta ne dízelt ez sem jobb a klima örökké kattog / lapátok+rellé/ elektromos ülés jobb elromlott kopnak a kapcsolok ami jó: a zene és hogy bárhol elmegy szinte nincs akadály mindenki előzékeny beenged melehet jelenni vele de sajna ezek gyenge érvek valamiért mégis szeretem bár a nejem aki többet vezeti mint én utálja kezdettöl fogva

én szervizeltem nem biztam senkire mert senki nem értett hozzá

Fenntartási költség (1) Évjárat 2003
Megbízhatóság (1) Vezetett km 22000