Autók » Volkswagen » Scirocco (1974-1980)

Scirocco 1.5benzin

A Sárkány, ami mindig a fellegekbe emelt

Ifjúkorom legelső nyugati autója volt.
Akkoriban nem nagyon volt különösebb ellenfele ebben a kategóriába.Sajnos a motorja amivel vásároltam,nálam az erős használattól hamar tönkrement,de ekkor én már a harmadik fiatalember voltam,(akiről tudtam)aki úgy érezte hogy ez egy versenyautó.Ezt követően szereztem bele egy Audi 100 -as 1,6 karbis motort (alu teknőst) ami aztán ismét az élvonlba emelte az Én kis kicsikémet.Akkoriban ,a 90-es évek elején Mi már éjszakai gyorsulási versenyeket rendeztünk(nem reptereken)ahol ez a gép már akkor tudta 8 másodperc körül a 100kkm/h-t,miközben csak egyszer kellett váltani. A kényelméről annyit írnák hogy nem ebben kell lakni,de egy biztos ,hogy csajozásra igen alkalmas Jószág.

- elreped a szélvédője, ha sóderos kocsi után haladunk
- kilincs,fékbetét,gumik,

ezt mellékelni lehet,ha az ember egy szikrányi kis műszaki érzékkel rendelkezik

Fenntartási költség (9) Évjárat 1978
Előző autója? Következő autója? AUDI 80 1,6 benzin