Autók » Volkswagen » Polo (2001-2009)

Polo 1,4 16v 100 highline

1.4 16v 100le highline, kis zöld méregzsák

augusztusban vetem az autot.használtan egy ismeröstöl.ekkor 4 éves lett.ez egy 1.4 16v 100le highline.ő egyedül a szilenteket cseréltete ki audi a3as éra.és gyári sport futomü van alata.három és fél honap alat beletetem 15000km és idáig nemvolt vele baj egész mostanáig.a gyujtotrafom halt meg.és olajcserén volt.az auto külsejére nincs panaszom hiszen megse vetem volna ha nem tetszik.a müszerfal világitás szép.a pohártarto az viszont veszélyesen nyilik.hoszu uton is kényelmes.egyszoval kivül belül megvagyok elégedve az autoval.a 100le 4000 fölött mutatkozik meg,ez alatt kicsit lomha.egyedül vagy 2személyel jol lehet vele gangolni viszont ha többen ülnek bene azt már megérzi.180km/h már mentem vele de még ment volna.a fogyasztása sem rossz.volt hogy levitem 6ra de 8at is sikerült kihozni belöle.igaz 16collos 205/40es gumik vannak alatta ezis egy kicsit felviszi.a futomüve és az uttartása nagyon tetszik.bár az olajfogyasztás nekem is feltünt ahogy másoknak is.én eddig nem bántam meg hogy megvetem de majd késöbb kiderül milesz belöle.

- gyujto trafo,ára 15000.,olajcsere,olajszürö,polen,levegöszürö,ára 25000

Porche Pest

Bosch szerviz,ráckeve

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Előző autója? 406 Következő autója? polo gti vagy passat
Verdikt (7.1/10)

Volkswagen Polo 2001 (2005 - 2006)