Autók » Volkswagen » Passat (2005-2010)

Passat 2.0 DSG DPF TDI 170 LE

Ilyen Passatot is lehet kapni!!

Az előző ítéletíró miatt gondoltam,hogy megosztom veletek néhány tapasztalatomat. Az előző autóm, egy kézi 6 sebességes Audi 4-es volt, ugyan ilyen motorral szerelve, csak a gyengébbik 140 LE motorral. Amikor a csere mellett döntöttünk, akkor mindenképpen nagyobb autót akartunk venni. Szóba jött az Audi 6-os 3.0 TDI, de annak a quattro miatt sok a fogyasztása, és szerintem nem is ér 15 milliót.
Azt a nagy karosszériát meg a 2.0 literes motorral nem szabad megvenni, mert abból csak csalódás lesz!! Így aztán jobb híján, kipróbáltam a Passat legütősebb diesel változatát.
A triptronicos DSG váltó mondhatom hogy tökéletes. Kézzel úgy biztosan nem lehet váltani, mint ahogy az autómata vált.
Ha mégis úgy érzem, hogy szórakozni akarok a váltóval, akkor azt a kézi módban megtehetem, de igazán semmi értelme sincsen. A sport fokozatot nem igazán használom, mert hogy minek?? Így is megy mint az állat. Felszereltségét tekintve az Én kocsimban minden benne van, amit a németek kitaláltak. Az ára még így is jóval az Audi6-os ára alatt maradt.
Az előző hozzászólónak annyit szeretnék üzenni, hogy vegyen inkább Avensist, és majd rádöbben a különbségekre. PL: Az Avensis diesel változatához NEM RENDELHETŐ TEMPOMAT, KÉZZEL KELL BEHÚZNI A KÉZIFÉKKART,NINCS BENNE ELEKTROMOS ÜLÉS ÁLLÍTÁS, STB... és ami a legfontosabb KIFUTÓ MODELL, amit majd két év múlva kurva nagy buktával fog eladni!!
Néhány kérdés, szintén az előző hozzászólóhoz: Miért van az, hogy az utak tele vannak az új Passatokkal?? és miért van az, hogy az új passat toronymagasan vezeti a kategóriájában az európai eladási statisztikákat?
Nemrégiben jártam az USA-ban. Az autókölcsönzőben Passat 2.0TDI DSG 170LE Comfortline felszereltségű autókat lehet bérelni. Érdekes, hogy Avensist nem láttam egyet sem !!
Összefoglalva, nem ártana, hogyha hülyeségeket nem írogatnának össze olyan emberek, akik lehet hogy még nem is ültek ilyen autóba.

- EDDIG SEMMI!!

Porsce Hungária

Fenntartási költség (3) Évjárat 2007
Előző autója? Következő autója? ???
Verdikt (6.5/10)

Volkswagen Passat 2005 (2005)