Autók » Volkswagen » Passat (2000-2005)

Passat 1,9 PD-TDI 130 LE 4motion

Egy szép, sportos, kényelmes, megbízható családi autó

Nagyon jo auto, kis gondoktol eltekintve problemamentes , megbizhato es nagyon-nagyon kenyelmes. Különösen ajanlom 4-5 szemelyes csaladoknak, vagy olyan fiataloknak, akik gyakran együtt vannak es szüksegük van a helyre... Ahoz kepes, hogy "csak" 130 lovas, hihetetlenül megy, az ember odalep, es nyomul az ülesbe... Többször voltunk vele sielni, egyszer sem kellett holanc, nem tulzok 60-80all mentünk föl a hegyre... Amint beleül az ember, es becsukja az ajtot, erzi hogy biztonsagban , kenyelemben, minosegben es precizitasban ül. Meg 6 ev utan is. A fogyasztasa peldas, meg ma is alig gyartanak ilyen autokat, amik 190-en 8 körül fogyasztanak... Egyszerüen varialhato, az hatso ülesek lehajtasahoz ket mozdulat szükseges. Az audio nagyon jo, meg hangosan is, az ember azt hinne, hogy egy discoban van. Minden egyszerüen kezelhetö a kocsin, legyen az bordcomputer vagy klima. A futomü valami eszmeletlen, neha megyünk "magyar"(!!) hepehupas utakon joval 100 fölött es az ember barmit csinal, az auto teljesiti es az uton marad. A motor telen picit "morog" , de hat ez mind dizelnel igy van . Tehat megegyszer, aki negyszemeyes, kombi, csaladi autora vagyik, az valassza a Passatot. A közel harminc eves tapasztalatot en is minden nap megtapasztalom !

- 1x turbó , kétszer beázott a jobb elsö lámpa , egy müanyag az alján többször leszakadt(ez mindig akkor, miután fölmentünk a nyaralónkhoz egy hegyre , néha odavertük az alját....) , elromlott egyszer a csomagtartó érzékelöje , egyszer a fékolaj elfojt, de nem volt gáz , mivel még mindig fogott , csak gyengébben... ennyi, több nem nagyon volt vele ...

Óbudai Autószervíz (VW-SKODA-AUDI) , BUDAPEST Filatorigáti hévmegálló mellett

Fenntartási költség (9) Évjárat 2002
Megbízhatóság (10) Vezetett km 200000
Előző autója? Passat Következő autója? Nem készülök újat venni , mivel nagyon jó a mostani !
Verdikt (8.4/10)

Volkswagen Passat 2000 (2001 - 2005)