Autók » Volkswagen » Passat (2000-2005)

Passat 1.8T

A fújtató elegancia

Világ életemben volkswagenem volt élek halok a márkáért más szóban sem jöhet nálam.Mindig is egy 1.8Turbó passat volt az álmom és szerencsémre ez egy éve meg is valósult. Annyit tudni kell róla hogy nem teljesen alap 19es felni 4cm-t ültetve van fekete és fullon fekete fólia van rajta.A motortérbe egy lefulyószelep egy csip és egy szürö került bele most körülbelül 200 paci huzza. És egyszerűen az a megjelenés amit sugall szórakozóhelyek előtt. Amikor kicsit felpörgetem a motort és megszólal a lefujószelep egyszerüen nincs ember aki ne nézné a kocsit a csajok vigyorognak és büszkén szállok ki az autóból egyszóval álmaim autója.A mentteljesítménye nagyon korrekt nagy erő párosul aránylag "kis" fogyasztással jó mondjuk cipő talp függő a kis fogyastás de akkor is imádok vele utazni ha ideges vagyok vagy ilyesmi egyszerüen beülök és megyek egy pár kört valamerre lepadlózóm elkezd duruzsolni a V5 és a hab a tortára a lefulyószelep hangja elfelejtem minden próblémámat és csak fülig érő szájjal vezetek.A belseje kicsit konzervativ nincsenek benne extravagáns formák de egy ilyen autóba minek? éppen ezért elegáns sokkal jobb mintha tele lenne mindenféle hülye ivekkel ez igy jó és egyszerű kezelni minőségi anyagokból van megcsinálva és a kék piros beltér világitás ebben a kategóriában nincs szebb beltér nekem nagyon bejön de mondjuk ez egyéni véleny. Árnyoldaláról még nme tudok szerencsére beszámolni mert nálam az autónak nem volt semmi baja remélem a kötelezőkön kivűl nem is lesz.Max annyi hogyha sokat megyek vele padlógázon kcisit ehetne kevesebbet mert akkor megjön az étvágya és 14 et benyeli akkor de ezt lehet orvosolni.Az árát nagyon megérte nálam is marad egy ideig nem válok meg tőle semmi pénzért. majd egy 3-4 év mulva esetleg.De akkor is csak passat csere jöhet szóba.

- Még szerencsére semmi gondom nem volt az autóval le is kopogom

Volkswagen márkaszerviz

Fenntartási költség (6) Évjárat 2003
Előző autója? golf Következő autója? új passat 2.0TDI
Verdikt (7.6/10)

Volkswagen Passat 2000 (2001 - 2005)