Autók » Volkswagen » Passat (1988-1997)

Passat 1.8 cl

Fehér gépállat: 1.8 cl, a nyűhetetlen

140.000 km-el vettem, most 750.000 van benne. soha sehol nem hagyott ott. Egyszer állt meg alattam, amikor kifogyott a benzin. Egy öreg orvostól vettem, aki csak Németbe járt vele a fiához, a mai napig a motorhoz nem kellet nyúlni, csak a szükséges cseréket/ szíj, olaj / Igaz az olajcserét nem szoktam elodázni, Mobil 1 olajat használok, 16.000 km-ként kellene, de 10-12-nél cserélem, akkor is aranytiszta. Kényelmes, az életemet szinte benne éltem-élem /most már az asszony hajtja, sajnálom is../. Nem hajtottam soha úgy Istenigazából, pályán 140-160, városban nagyapó stílus. ( nem ferrári ) négy évig nyomtam úgy, hogy Bp. - Szabolcs megye napi 2x. Ne kérdezd miért. amióta megvan, azóta 2x fékebetéteket-szilenteket, és 1x a lengéscsillapítókat cseréltem, azokat is én, pedig nem vagyok autószerelő... Ha odaléptem neki nem hozott szégyenbe, lámpa után pöröghettem a japán autócsodák mellet is. Addig tartom meg, míg szét nem esik.

- 4 db lengéscsillapító az össz. nagykeráron újjonan 22.000 Ft Sach.

én javítottam

Fenntartási költség (10) Évjárat 1992