Autók » Volkswagen » Golf (2003-2007)

Golf 1,6

Titkos szeret?!

Nem tudnék róla rosszat mondani hiszen elfogult is vagyok és imádom nagyon, habár a motorja lehetne nagyobb és er?sebb de ez nem az autó hibája hanem a pénztárcámé. A futóm?ve megszégyenít egy pár autót akár kategóriákkal feljebb is. A sebességváltója fantasztikus, pontos rövid úton jár könnyen kapcsolható, nem lötyög nem mozog. pl.:C4 iszonyú rossz. Olyan apróságokkal van tele ami más autókba még gondolatban sincs, mint például ha véletlenül éjjszaka leáll az autó motorja menetközben, nem megy el a szervókormány és nem kapcsolódik le a fényszóró amig az autó gurul. Nagyon jók a fékek ha nagy tempórol is kell megállni. Rettent? kényelmesek az ülései és nem tipikus "megfázós" a klímája hanem diszkrét, halk. De sorolhatnám még sokáig hisz már mondtam elfogult is vagyok egy kicsit a márkával szemben. De azért "hogy ha nékem sok pénzem lesz" beülök egy GTI-be!

- bels?tér világítás izzója 10 hónap után elfáradt de ez szerintem semmi

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004
Megbízhatóság (10) Vezetett km 12000
Előző autója? polo 1,4 16V 2002 Következő autója? GOLF V GTI
Verdikt (6.8/10)

Volkswagen Golf 2003 (2005 - 2008)