Autók » Volkswagen » Golf (2003-2007)

Golf 1.4 75LE

Pont jó

Régen kezdem a "golfozást" II, IV, és jelenleg V-ös gépem van, teljesen alap model, de igy is több extra van benne mint vetélytársaiba. Elöször nagyon nem tetszett a formája föleg a IV-es után, de a márkahüség kötelezett.
Pár dolog ami azért tetszik benne. A futómû az nagyon jó ledönteni sem lehet az utról, persze papucs is jó van rajt.
Sima 75 LE a motor, de nem értem a fanyalgókat, azt adja amit el lehet ekkora motortol várni, akár a 180-at is.
A belseje átlagos sem jót sem rosszat nem tudok róla mondani, habár a belsô kapaszkodók ne karcoldnának olyan könnyen.
összesszeségében megvagyok vele elégedve.
Már várom a VI-ost!

- Semmi

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004
Előző autója? golf IV Következő autója? golf VI
Verdikt (5.9/10)

Volkswagen Golf 2003 (2005 - 2008)