Autók » Volkswagen » Golf (1991-1999)

Golf 1.6 GL

Bár a barátnőm is úgy szeretné mint Én!

Sziasztok! íSzerintem semmi gond nincs ezekkel az autókkal én kimondottan imádom.Bár nem mai gyerekek még mindig megbízható és kényelmes azokat amiket kell nekem pont tudja.Bár nem egy rakéta de 150- 160-nal nyugodtan körbelehet vele kocsikázni a világot úgy hogy a fordulatszám mérő nem megy 3800 fölé.Bár tudni kell hogy ha nem vigyáz ráz rá az ember akkor ez is szétesik mint a gyengébb minőségű autók. Szerintem fontos dolog ezek mellet az is ha esetleg mégis megáll a technika akkor negyedébe kerül megjavíttatni mint a mostani korszerűbb járműveket. Bár ezen is volt olyan nekem ami kifogott majdnemk rajtam pedig filléres dolog. A hal jeledó az sem volt piskóta de a csúcs eddig ami feladta a leckét az a szénszűrő elött lévő szelep volt ami elromlott és igy az üzemanyagot az autó teljes erejével szívta fel a tankból úgy ,hogy azt összhorpasztotta.Egy hét telt el mire rájött a szerelőm, ez elég ritka hibajelenség szerintem. Szó szót követ szerintem ujó autók és pofásak is ezért is lehet annyi golf szereteő ember. Én végül csak annyit mondok éljenek a golfosok!

- Napfénytető 30000- Ft, elektromos ablakemelő mechanika 7000- Ft, Hal jeladó 20000- Ft, a szénszűrő előtt van egy szelep 5000-Ft és a kopó dolgok lengéscsillapítók 15000- Ft , fékbetétek 8000-ft

Fenntartási költség (3) Évjárat 1992
Előző autója? 33 1.8 TD Következő autója? Csak is a VW-en
Verdikt (6.2/10)

Volkswagen Golf 1991 (1991 - 1997)