Autók » Volkswagen » Golf (1983-1992)

Golf 1.4 tengelyes cl

A fehér gépem!

A kis golfom életem elsö de szerintem legjobb autója.Hosszas sporolgatás után sikerült megvenni teljesen véletlenül megláttam és azonnal lefoglaloztam.Egész egyben volt s ez tetszett meg benne ráadásul megtudtam egy idösebb tulajé volt.Mint elsö autóm rengeteget mentem vele s vigyáztam rá de az uton mégsem kiméltem.Soha nem volt semmi baja(kivétel egyszer kuplung de akkoris hazahozott).Szérián kicsitgyenge volt de fogyasztása elég jó csak az a fránya 4-es váltó ne lett volna.de sebaj tudtam hogy nem lesz sokáig gyári.ahogy jött a pénz ugy el is ment rá.Kapott egy dupla hatvanas sportdobot majd késöbb rendszert.leültetük. kikeményitetük kapott gyönyörü 15" Ats csillagfelni pogácsával(1.5ill2cm) és 195/45R15-ös gumival kisebb diszeket ledes lámpákat morcositást.A motor se maradt 1.4re furtuk leszedtünk a hengerfejböl Gáál féle sporttengely 5 ös (golf III-as) válto igy már jóbban ment s a fogyasztás is maradt kb jah még kapott egy elég jó zenét két recaroüllést meg egy kormányt+fordulatszámméröt.Imádtam
de sajna egysszer beletolatdtak:( Festés minden megvolt és ujra tip top lett de az árak miatt olcso megoldások hiobái mára elöjöttek.Hiába ami egyszer nem gyári fényezés vagy nem költünk rá vagyont akkor az már nem olyan s igy mostanra elöjött pár helyen a rozsda de a motorja a mai napig tökéletes Hihetetlenül strapabiro pedig aztán én padloztam rendesen mikor a kis gazdagg gyerekek vilogtak apuci autójával s sokszor csak néztek.Egyszó mind száz szeretem
továbbikban vagy utodja lesz egy 3-mas golfban személyében vagy beindulok s az alapokjtol ujáépitem fullosra.meglátjuk

- kuplung,lengéscsillapitó

haver

Fenntartási költség (10) Évjárat 1991
Teljesítmény (5) Km vásárláskor 120000
Előző autója? Következő autója? vagy ő vagy valamilyen hármas golf
Verdikt (6.5/10)

Volkswagen Golf 1983