Autók » Volkswagen » Golf (1974-1983)

Golf 1.8 GTI, CABRIO

´93-s ucssó´1-es cabrio. 1.8 GTI

Egy nagyon jó kis autó, nem is tudok és nem is akarok rosszat írni róla. Minden autó olyan mint a gazdája. Amelyik megkapja azt amit egy autó igényel, akkor tartós és megbízható lesz. A Volkswagenek is ilyenek. Hülyeség, hogy tartósabb, igénytelenebb mint pl. egy Fiat vagy egy Alfa. Nekem a Golfon széles kerekek vannak, tehát jobban igénybe van véve a futómű. Az ültetéstől sem lett tartósabb.:) Viszont nagyon jól néz ki, stabíl, dögös. Szeretek vele menni, jó érzés reggel kimenni és beleülni. Büszke vagyok rá.(és magamra):)
Ennek az autónak már nincsenek gyerekbetegségei. Egy kiforrott megbízható konstrukció. Sajnos a magyar utakról írhatnék néhány keresetlen szót, de már megtették páran, igy én nem szidom.(csendben cserélgetem a kopó alk.-ket)
Hogy az autóról is írjak néhány adatot: 2H-s motor+ tuning=120 le., GTI váltó=210km/h, 870kg üres tömeg, sport ülés, kormány, K&W gólyalábak, Yokohama gumik, nagy fékek(ez gyári). Utolsó szériás 1-es, ugyhogy el. tető is van meg szervó kormány. Tényleg jól megy, meg szép:)

- féltengelycsuklók, hűtő, gömbfejek

saját magam!

Ez is én

Fenntartási költség (10) Évjárat 1993
Megbízhatóság (5) Vezetett km 20000
Előző autója? Niva Következő autója?
Verdikt (6.6/10)

Volkswagen Golf 1974