Autók » Volkswagen » Caddy (2004)

Caddy 1.9 TDi

K...va jó

Egyébként imádom az autót. Semmire nem cserélném el jelenleg. Minden nagyon jó benne. Az első ülések még kényelmesek is, a hátsók annyira nem. De szerencsére nekem elsősorban a vezető ülésben kell ülnöm, ami egy csöppet sem zavar. A tükrök kezdetben nekem is nagyon nagyok voltak, kicsit sokat kitakartak, és a szélvédő konzol is vastag volt kezdetben, de már megszokatm.
Nagyon jó a fogyasztása, az 1,9-es dízel motor megy mint az állat.
Szóval aki ilyent szeretne kisáru szállításra, annak csak ajánlani tudom!

- Először egy kavicsot kapott a ködlámpa, de miután arra nem terjed ki a garancia és a casco sem, egyenlőre nem cseréltettem ki. Annyit nem ér.....Ez után a szélvédő következett. Szintén kavics, több is. Elvittem szakszervizbe, ott ki is cserélték. Miután volt cascom, így csak 10.000-be került. Igaz, nem olyan szélvédőt kaptam, mint ami előtte volt benne, ugyan is a rádioantenna az elsőben jobb volt. De azért így is szól a rádióm, csak nem olyan jó, mint az első volt...Ha valaki cseréltetni kényszerül, erre feltételenül figyeljen. A tempomat is tönkre ment. Először mikor bevittem a szevizbe, 2 órás várakozás után azt mondták, hogy ki kell cserélni az egészet, de ahhoz szét kell hogy szedjék az egész kormányt stb., és ott kellene hagynom az autóm. Szükségem volt rá, így nem hagytam ott. Egy következő kötelező szerviznél megint felvetettem a dolgot, újra megnézték, fél óra alatt kicserélték a kapcsolót, azóta jó.. Eztán a legközelebbi szerviznél az egyik hátsó féklámpa izzót kellett kicseréltetnem, mert tönkre ment. Gyalázatosan sokba került. Na nem az izzó /az 150 Ft vot max/ , a munkabér és az úgy nevezett ,,segédanyag" amiről fogalmam nincs mit takar. Mármint a segédanyag. Ezen kívl az alkalommat a hátsó egyes ülést kellett javíttatnom, mert eltörött benne valami, emiatt nem tudtam felhajtani. Most pénteken megint voltam szervizben, most a másik féklámpán ment el. Megint jó drágán kicserélték. A bosszantó csak az, hogy a leírásban, amit adtak a kocsihoz csak az első világítás cseréje van leírva, a hátsóról semmi. Kicsit sokallom hogy 2 év alatt 2 izzócserére kb 8-10 ezer Ft-ot kellett fizetnem. Ha valaki ért hozzá leírhatná, hogy hogy kell, mert azt a férjem is kicserélné.

szakszerviz

Fenntartási költség (5) Évjárat 2005
Előző autója? Passat Következő autója? VW T4
Verdikt (5.9/10)

Volkswagen Caddy 2004 (2007)