Autók » Trabant » 1.1 (1990-1991)

1.1 1,1

Kis izomautó

Még nincs egy éve hogy használom,de eddig kitünően teljesit.
Igaz kapott egy sport kipufogórendszert,igy jobban megy egy fokkal,de a motorjára nem lehet panaszkodni,ehez a sújhoz kiválloan teljesit. kettesbe is csak ugy forgatja a kereket :)
Az előzés is könnyedén megy vele. 110km/h-nál már lassabban gyorsul,de egy kis eröltetéssel viszi a 140-et. A váltója lehetne jobb is mert a 3.at nem szereti, de ezért a pénzért ez elfogadhato. A méreteiből adódóan kiváloan lehet vele parkolni,a fűtése kiválló. Hátul sajna nem sok hely van,de hát ez van. (én elöl ülök) :)) A 170cm magasságommal simán elférek. 180-190cm embereknek nem igen ajánlom,mert nekik már igazán szűkös lenne. A 8 literes fogyasztását sokallom egy 1,1-es mocihoz,de erről tehet az új kipufogó is szerintem. Hát a futoműve lehetne jobb is mert néha igen zötykölődös,és a motorhang is nagy 120körül de amugy nagyon jo kis autó. Városban meg lehet vele lepni még egy két nagyobb tesot is akik csak bambulnak,hogy hova tüntem előlük,ez köszönhetö a vw-nek.

--------------
Tegnap sajnos totálkáros lett :( belém jött valaki.
ketten ültünk az autóban és karcolásnélkül kiszáltunk belőle!
Az utolsó útja volt de megvédett minket az élete árán is!
Egyszer kétszer hagyott cserben a karburátor hibája miadt, de ezenkívül mindig pöccre indult, és hibátlanul ment!
az egyik képen látszik hogy valami vacak mellet vagyok,de nem annak ment neki csak pont mellé csúszott az ütközéstől!

- Öninditó, karburátor

Fater

Fenntartási költség (8) Évjárat 1990
Előző autója? Következő autója? vw diiiiiiiisel!!
Verdikt (7.8/10)

Trabant 1.1 1990