Autók » Toyota » Yaris (2005-2011)

Yaris 1.3max

Nem gyorsul! De király verda!

Sziasztok! A testvérem a Toyota márkaszervizben autoszerelő,ezért volt alkalmam minden toyotát kipróbálni.yarisból is kipróbáltam mindet,benzinestől a dieselig.szerintem még a ts sem egy gyorsuló világbajnok,nemhogy a többi,bár az tény,hogy kategoria társainál azért jobban mennek.nekem egy 73-as skoda cupém van,1.3-as versenyre épitett favorit motorral és verem a ts-ot.tudom,ez más téma.ami a lényeg a toyota nagyon megbizhato auto,bármelyik tipust is választja az ember.én is tervezem egy yaris vásárlását,mert a skoda nem mai gyerek és kellene egy megbizható verda,ami keveset fogyaszt.bár az avensis a kedvencem,de az kurva drága.yarisból az 1.3-ast vagy a dieselt tudnám ajánlani.ezek kellő dinamikával rendelkeznek és nem esznek sokat.az új yaris vásárlása meggondolandó,ezekkel valószinűleg több lesz a probléma.betudható ez a váltónak és az elektromos gázpedálnak,ami kissé későn reagál,igy az auto könnyen lefullad.Mivel új modellről van szó,az úgynevezett gyermek betegségek sem kizártak. A többi toyota modellről ez nem mondható el,azok eléggé kiforrott darabok. na az aygo,azt nem kellett volna gyártani. Ha az ember rendeltetésnek megfelelően használja,akkor azért elég sokáig problémamentesek lesznek.egyébként toyotát mindenkinek!Csak ajánlani tudom!

- semmi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2010
Előző autója? skoda cupe Következő autója? toyota,valoszinű,hogy yaris diesel vagy 1.3
Verdikt (8.5/10)

Toyota Yaris 2005 (2005 - 2007)