Autók » Toyota » Yaris (1999)

Yaris Yaris 1.4 D-4D

A család hűséges, megbízható tagja

Életem legjobb autója ezedig.

- Újjonan vásároltam az autót 3.5 évvel ezelőtt. Azon kívűl, hogy az első ablaktörlőket kétszer kellett már cserélni, semmilyen gond, probléma nem volt a kis diesel Yarissal. 2007. év végén is az 1 km-re eső üzemanyagköltségem nem éri el a 12,- forintot! Ez mind városi, mint hosszú útra jellemző, és közel azonos a fogyasztása mindkét használat során. Megbízható, kisfogyasztású, viszonylag kényelmesnek is mondható, talán a csomagtere lehetne egy kicsit tágasabb.

Szakszervízbe vittem az éves kötelező szervízek alkalmával, mégpedig Szegeden a Textilgyári útra a ´Wéhli Honda´ kereskedésbe. Itt a Toyota gépkocsik szakszervíz ellátása folyamatos, és megbízható, korrekt üzleti partnereket ismertem meg az ott dolgozók személyében.

nem ismerem

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? Lanos 1.3 benzines Következő autója? még nem tervezem, de lehet, hogy Toyota ´márkahű´ leszek.
Verdikt (8.5/10)

Toyota Yaris 1999 (2005 - 2005)