Autók » Toyota » Rav4 (2006-2012)

Rav4 2.0 4WD Sol PLus

A család kedvence: BÖBE

Mindenféle szempontból elégedett vagyok a RAV-val.190cm
magas vagyok és elférek benne.Az ülésem csontig hátravan tolva mégis simán be tudok ülni magam mögé.Szerintem biz-
tonságos ,megbizható,kényelmes jól összerakott,szép megjelenésű autó.KRITIKA :a fejem fölött lehetne több hely
(190cm alatt ez sem gond ),a pótkereket védő műanyag gyengébb úton nyikorog. (gyenge útjaink vannak bőven ).
2008.november 06. 43600 km tettem meg vele.A kötelező szervizen kivül,semmilyen szervizelésen ,javításon nem voltam.
Semmit nem kellet kicserélni benne se garanciálisan se széria hiba miatt.Vezettem más SUV tipusokat is, ugyanebbe a kategóriában.....köszi de maradok Toyotás.

2013.12.20.Lecseréltem ,egy új Rav 4-re(2013 model).128000 Km. mentem a Böbével,6 és fél évesen aksit kellett cserélnem,ezen kivül semmit nem cseréltem nem javítattam .Tényleg jó autó,nem véletlenül maradtam a Rav4-nél.

- Még semmi - 128000Km.alatt aksi csere ( 6és fél évesen ),más semmi baja nem volt.

Még nem volt szerelőnél.A kötelező szervizt Halásztelkena Reálszisztéma Autó M0-ban végzik.Nagyon korekt társaságdolgozik ott.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2006
Előző autója? Corolla Verso Következő autója? Remélem lesz hybrid RAV4
Verdikt (9.6/10)

Toyota Rav4 2006 (2006 - 2009)