Autók » Toyota » Previa (2000)

Previa 2.0 D4D

A tökéletes nyugalom szigete

imadooom!lemennék vele a térképröl és tudnám:sose áll meg-nemugyazelözökocsim(VOYAGER)!bár egy 20 paci még hiányzik picit meg vagy 50 NM....2008.2.hó.már erösebb mint a VOYika volt a Bacar féle tuningboxal...és kevesebbet is fogyaszt...2008.10.23:Rámjött a HYBRYD filling!!HA cserélek kb 1 év mulva 1.5-ös Prius lesz!!!Nincs nagy sulyado,kötelezö,benzinköltség(5-5.5 l),szerviz viszont 8 év vagy 160.000kmgarancia...szépséghiba hogy még a VErsoban is szüken érzem magam!de majd megszokom!..haha

- SEMMI...bárr jo lenne tudni idönként miért gyulad fel a sárga kontrollerlampaés teszi visza magát alapjáratra(1 évig elmult és most néha ujra felgyullad??!).Kuplungcsere mindenestöl:nincs kettöstömegü lendkerék igy megvolt :100.000-böl...Szélvédöcsere mert berepedt egy kavicstol:45.000...YA:és kapott egy Digitális boxot hogy könnyedébben menjen és igy már erösebb mint az elöző VOyager:BAcar tuningbox:44.000ft(0614140182)...+egy BiXenon set.KÉSZ:IMÁDOM 2 ÉVE.Még a fékbetét se akkar elkopni!HIHetetlen!csak kettyeg csak ketyeg csak ketyeg és keresi a pénzt nekünk!2008.7.ho:YAY:reccs:GMOPEL OLaj:ELKopott a Vezérmütengely...!450.000FT volt a javitás!ÉRthetetlen de belefért!!IGYIS IMÁDOM!!!2008.10.4.UJJ HIR!!MEgvan a kontrollámpa felgyulladás miértje::LÉGTÖMEGMÉRÖ!!(bár a szerelök esküdtekhogy jo,duplavagysemmire megvetem:BEJÖTT)YAY::2009 január.Ha kihült a motor nem indult csak hosszu inditozásra:ok:2 injektor elkoszolodott és a komputer 78/8 as kodot adott....PROTEC dizzeltisztito beöntve és szerelök ámulatára 50 km után kutyabaja!!!mint az UJ!!!

szerelö???100ezres Ürömön a Toyota Supranal éskaptam igéretehogy és plombát elöre hogy 100.000 ezer mulva majd jelentkezzek.BEJÖTT!!HIBAMENTESEN!!!Késöbb a KEREPESI TOYOTÁS András:06209528350.és most ujra plomba hogy 300.000ezernél ujra jelentkezzek.Most már tudom hogy ez igyvan.Azota(2éve)már van egy YArisom,coroolám,avensisem és egy Corolla versom...egy se romlott el....

Kerepesen a TOYOTÁS ATTILA:0620528350(töle kell hibrideket is venni)...vagy..TOyota Supra.ÜRÖM FÖ UT 1.ZEKE ZSOLT autoversenyzö mühelye.korrekt ,kedves,udvarias kiszolgálás...

Fenntartási költség (8) Évjárat 2002
Előző autója? voyager 2.5Diesel Következő autója? toyota...ismét Toyota de HIBRYd...Ha ESTIMA nem lesz valami kisebb...PRIUS vagy CAMRY
Verdikt (7.5/10)

Toyota Previa 2000